Osiągnięcia

marzec 2017
Trio w składzie: Alicja Matuszczyk – obój, Adam Iskrzycki – klarnet, Maksymilian Zawiślak – fagot
II miejsce - XXXV Konkurs Zespołów Kameralnych, Wrocław
marzec 2017
Michał Pasierbek
Wyróżnienie - XXVI Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie
marzec 2017
Trio w składzie: Alicja Matuszczyk – obój, Adam Iskrzycki – klarnet, Maksymilian Zawiślak – fagot
II miejsce - IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZESPOŁÓW KAMERALNYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II STOPNIA - „MUZYKOWANIE W TRZCIANIE”
listopad 2016
Trio w składzie: Alicja Matuszczyk – obój, Adam Iskrzycki – klarnet, Maksymilian Zawiślak – fagot
II miejsce - II Jesienne Spotkania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II st. w Żywcu
maj 2016
Michał Pasierbek
III miejsce - VII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów
maj 2016
Zuzanna Bartkiewicz
Wyróżnienie - VII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów
maj 2016
Alicja Matuszczyk
Wyróżnienie - XXXVII Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku
kwiecień 2016
Barbara Kamińska
Wyróżnienie - VI Liutauras Vėbra International Oboe Competition 2016 Kaunas, Lithuania
kwiecień 2016
Alicja Matuszczyk
II miejsce - VI Liutauras Vėbra International Oboe Competition 2016 Kaunas, Lithuania
kwiecień 2016
Zespół kameralny
Srebrny medal - Svirel International Music Competition - Słowenia Mateusz Tokarz - obój, Marcelina Kowalczyk - fagot, Michał Dziewior - fortepian
kwiecień 2016
Mateusz Tokarz
Srebrny medal - Svirel International Music Competition - Słowenia
marzec 2016
Michał Pasierbek
Wyróżnienie - III Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych w Kielcach
marzec 2016
Zuzanna Bartkiewicz
Wyróżnienie - III Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych w Kielcach
marzec 2016
Zespół kameralny
II miejsce - Międzynarodowy Konkurs Zespołów Kameralnych Musical Aquarelle - Litwa. Kwintet dęty w składzie: Ivy Yu, Weronika Flisek, Adam Caturian, Edyta Chmielewska, Magdalena Porada
listopad 2015
Zuzanna Bartkiewicz
III miejsce - XV Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
listopad 2015
Michał Pasierbek
wyróżnienie - XV Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie
listopad 2015
Zespół kameralny
II miejsce - XVII Międzynarodowy Przegląd Zespołów Kameralnych Jawor – 2015, trio w składzie: Mateusz Tokarz, Marcelina Kowalczyk, Michał Dziewior
październik 2015
Alicja Matuszczyk
I miejsce GRAND PRIX - VI Ogólnopolski Festiwal Fagotowo - Obojowy - Bytom
kwiecień 2015
Zuzanna Bartkiewicz
II miejsce - I Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych - Wadowice
kwiecień 2015
Michał Iskrzycki
II miejsce - I Ogólnopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych - Wadowice